AS-Med.org.pl Oddziały Promocje Bezprzewodowy świat dźwięku
malastandardduza
Bezprzewodowy świat dźwięku
Bezprzewodowy świat dźwięku

Coraz bardziej zaawansowane aparaty słuchowe umożliwiają rozmowę twarzą w twarz w zróżnicowanych trudnych warunkach mimo szumu ulicy i innych rozmów toczących się w pobliżu. Jednak z diametralnie inną sytuacją mamy do czynienia w przypadku prowadzenia rozmów telefonicznych zarówno przez telefon komórkowy jak i stacjonarny, czy przy słuchaniu telewizora, radia czy komputera. Dlatego właśnie zaprojektowano bezprzewodowe systemy słuchowe właśnie tak, aby umożliwić użytkownikom aparatów słuchowych komfortowe rozumienie mowy także w tych sytuacjach.

 


Sieć oddziałów i punktów konsultacyjnych AS-Med Protetyka Słuchu na swoich stronach internetowych ma nadzieję być Państwa przewodnikiem w problematyce niedosłuchu a w zapraszając do naszych gabinetów pragniemy ponownie otwierać Państwu świat komfortowego dźwięku i zrozumiałej mowy.

Użytkownicy niektórych aparatów słuchowych Oticon takich jak Epoq, Dual Connect czy Vigo Connect dzięki dodatkowemu urządzeniu o nazwie Steamer mogą komfortowo prowadzić rozmowę przez telefon komórkowy, odbierać dźwięk z innych urządzeń serii ConnectLine.
Dwa kolejne urządzenia serii ConnectLine umożliwiają bezprzewodowy odbiór dźwięków z wszelkich sprzętów Hi-Fi czy telewizji oraz z telefonów stacjonarnych.

Połączenie wszystkich urządzeń jest automatyczne i nie wymaga od Państwa żadnej szczególnej wiedzy technicznej. Jedyne co musicie Państwo zrobić to włączyć Bluetooth w swoim telefonie komórkowym i nacisnąć przycisk. Wszystko jest proste w użyciu a zarówno wygoda jak i jakość dźwięku jest naprawdę wyjątkowa.

Przeprowadzone badania udowodniły, że wzrost rozumienia mowy z telewizji wzrasta z 36% przy używaniu samych aparatów słuchowych do 81% w sytuacji używania ConnectLine TV.

Wykorzystaj życiową szansę. Mimo zróżnicowania zarówno rodzajów ubytków słuchu, jak i stylów życia czy preferencji poszczególnych osób wszyscy mogą odnieść korzyść z wyjątkowych bezprzewodowych systemów słuchowych współpracujących z nowoczesnymi aparatami słuchowymi

Także osoby użytkujące inne aparaty niż wyżej wymienione mogą korzystać z bezprzewodowego komfortu rozmowy przez telefon. Specjalnie dla nich mamy urządzenie Bluetooth do telefonów komórkowych komunikujące się bezprzewodowo z każdym aparatem słuchowym wyposażonym w cewkę telefoniczną.

Osoby zainteresowane bezprzewodowymi systemami słuchowymi do współpracy z telefonami, telewizorami, komputerami, wieżami Hi-Fi i innymi prosimy o kontakt telefoniczny z oddziałem lub punktem konsultacyjnym AS-Med Protetyka Słuchu i umówienie wizyty, na której szczegółowo omówimy z Państwem możliwości urządzeń bezprzewodowych oraz zaprezentujemy ich działanie.
 

 

Oddziały i punkty konsultacyjne

Copyright by AS-Med Protetyka Słuchu
Drukuj | Do góry
zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information