AS-Med.org.pl Akcesoria
malastandardduza
Akcesoria
Baterie

Oferujemy baterie Rayovac Extra Advanced będące według opinii naszych pacjentów najlepszymi bateriami do aparatów słuchowych.

Baterie Rayovac 10 EA
Rayovac Extra Advanced po 6 szt. na „listku”. Rozmiar baterii 10

Baterie Rayovac 312 EA
Rayovac Extra Advanced po 6 szt. na „listku”. Rozmiar baterii 312

Baterie Rayovac 13 EA
Rayovac Extra Advanced po 6 szt. na „listku”. Rozmiar baterii 13

Baterie Rayovac 675 EA
Rayovac Extra Advanced po 6 szt. na „listku”. Rozmiar baterii 675

 
Pielęgnacja
Higrosusz
Higrosusz służy do osuszania aparatów słuchowych wewnątrz i zausznych. Materiał osuszający znajdujący się w metalowym pojemniczku absorbuje wilgoć z wnętrza aparatu co chroni jego mechanizm i przedłuża żywotność. Higroosuszacz to produkt, który po utracie zdolności absorpcyjnych można poddać regeneracji w domowych warunkach- szczegóły w instrukcji.
Higrosusz można stosować jako osuszacz do innych urządzeń elektronicznych np: telefonu komórkowego, zegarka, aparatu fotograficznego.
Higrosusz Tabs
Zestaw do osuszania aparatów słuchowych. Materiał osuszający znajdujący się w kapsułach absorbuje wilgoć z wnętrza aparatu co chroni jego mechanizm i przedłuża żywotność. Opakowanie zawiera 4 kapsuły osuszające i woreczek „suszarkę”.
Oho Małe
Zestaw wyciorków służących do udrożnienia otworów w urządzeniach medycznych. Można również oczyścić ochronniki słuchu, stopery, wkładki uszne.
Oho Midi
Zestaw do pielęgnacji wkładek usznych. Składa się on z gruszki do osuszania dźwiękowodu z kropelek wody, 10 torebek środka samoczyszczącego, kubeczka ”myjki”.

Oho Podróżnik
Mini zestaw służący do osuszania aparatu słuchowego i odświeżania wkładki usznej. W skład zestawu wchodzi: kapsuła osuszająca, chusteczka odświeżająca, wyciorek do oczyszczenia kanały dźwiękowodu i woreczek "suszarka". Szczególnie w krótkiej podróży lub innych niecodziennych sytuacjach.

 
Filtry

Filtry chroniące przed woskowiną mają za zadanie utrzymać wysoką jakość działania i pełną sprawność aparatu słuchowego. Aby zabezpieczyć aparat przed zanieczyszczeniem i ewentualnym uszkodzeniem należy zadbać o regularne wymienianie filtrów przeciwwoskowinowych zgodnie z zaleceniami producenta. W naszej ofercie znajdują się filtry do aparatów wewnątrzusznych oraz zausznych różnych producentów.

Podczas wizyty w Oddziale lub Punkcie konsultacyjnym AS-Med Protetyka Słuchu zapytaj audioprotetyka, który model filtrów jest odpowiedni dla twojego aparatu.

 
Komunikacja bezprzewodowa

Wielu użytkownikom aparatów słuchowych rozmowa przez telefon komórkowy sprawia szczególny problem. Dźwięk odmienny od normalnego, cichszy i mniej wyraźny często wywołuje problemy w zrozumieniu naszego telefonicznego rozmówcy. Jednak od teraz już tak być nie musi.

Dzięki rozwiązaniom bezprzewodowo komunikującym się z telefonem komórkowym poprzez Bluetooth oraz przesylającym odpowiednio wzmocniony dźwięk bezpośrednio do Państwa aparatów słuchowych rozmowa przez telefon nigdy więcej nie będzie już kłopotliwa.

Akcesoria te są wyposażone w akumulator i dostarczane z miniaturową ładowarka. Zapytaj audioprotetyka AS-Med z jakimi bezprzewodowymi akcesoriami mogą współpracować Państwa aparaty słuchowe.

 
Telefony

Zwykłe telefony stacjonarne są często zupełnie nieprzystosowane do potrzeb osób niedosłyszących. Głośność dzwonka jest często niewystarczająca, cyfry na klawiszach małe i słabo czytelne a głośność słyszenia rozmówcy w słuchawce zbyt mała.

Dlatego mamy przyjemność zaoferować Państwu telefony specjalnie stworzone dla osób niedosłyszących. Wyposażone są one w:

  • - regulowaną głośność w słuchawce,
  • - duże i wyraźne cyfry do wybierania numeru,
  • - funkcję głośnego mówienia dającą możliwość rozmowy bez użycia słuchawki
  • - regulację głośności dzwonienia a także wiele innych dodatkowych funkcji.

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej zapytajcie audioprotetyka w AS-Med o specjalne telefony dla niedosłyszących.

 
Budziki

Czy macie Państwo czasami trudności w usłyszeniu swojego budzika? Jeśli macie Państwo umówione spotkanie następnego dnia wcześnie rano często nie śpicie dobrze z obawy, że możecie nie usłyszeć swojego budzika.

Oferujemy Państwu budzik z wbudowanym silnym elementem wibrującym. Śpiąc ze zdjętymi aparatami słuchowymi macie Państwo pewność, że obudzicie się we właściwym czacie. Dodatkowo możecie Państwo włączyć także dźwiękowy sygnał budzika.

Wystarczy ustawić budzik na odpowiednią godzinę, zamknąć pokrywę i umieścić go pod poduszką przypinając go dodatkowo specjalnym uchwytem.

Taki budzik jest świetnym rozwiązaniem, kiedy nie chcemy obudzić innych osób.

 
Sygnalizatory

Czy obawiali się kiedyś Państwo, że możecie nie usłyszeć płaczu obudzonego dziecka? Albo, że nie usłyszycie dzwonka naciśniętego przez przychodzących znajomych?

Teraz ten problem znalazł rozwiązanie. Zestaw urządzeń może kontrolować czy ktoś nacisnął na dzwonek do drzwi, czy może zadzwonił telefon lub obudziło się dziecko… Taki sygnał zostanie natychmiast przesłany przez odpowiedni czujnik do wybranego przez Państwa odbiornika.

Sygnał ten może zostać odtworzony odpowiednio głośnym dźwiękiem w miejscu, gdzie aktualnie się Państwo znajdują. Może też zostać zasygnalizowany jaskrawym halogenowym światłem lub wibracjami niewielkiego odbiornika przy pasku od spodni. Wybór zawsze należy do Państwa…

Pewne jest, że teraz żaden ważny dźwięk nie umknie już Państwa uwadze.

 
Copyright by AS-Med Protetyka Słuchu
Drukuj | Do góry
zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information