malastandardduza
Aktualności
Konkurs rozstrzygnięty

Mikołajkowy konkurs AS-Med rozstrzygnięty. "Jak zmieniło się Pani/Pana życie

po założeniu aparatu słuchowego?" Na to pytanie wpłynęło kilkadziesiąt

odpowiedzi. Jury miało bardzo trudny wybór. Udało nam się jednak podjąć

decyzję i 6 grudnia powiadomiliśmy zwycięzców, że pierwsze miejsce zajęła

pani Bożena Czaplińska z miejscowości Łękorz. Druga nagroda przypadła

osiemdziesięciosiedmioletniej pani Sabinie Zaleskiej z Garlina, zaś praca

pani Reginy Wierzchołowskiej z miejscowości Słup uplasowała się na trzecim

miejscu. W najbliższym czasie przekażemy państwu relację z wręczenia nagrody

za zajęcie pierwszego miejsca oraz kilka cytatów i uwag z prac, które do nas

przesłaliście.

 
Dzień Głuchego w firmie AS-Med

29 września 2012 roku w Ciechanowie, nomen omen, w Dzień Głuchego, w ramach Narodowego Testu Słuchu, odbyły się darmowe, przesiewowe badania słuchu. Dzięki firmie AS-Med ciechanowianie mieli możliwość sprawdzenia jednego ze swoich zmysłów w jeżdżącym po Polsce Słuchobusie. Pierwszym badaniem, polegającym na usłyszeniu 8 tonów czystych podawanych przez słuchawki, po 4 do każdego ucha, był test Ecola, z którego skorzystało 238 osób. Ci którzy nie słyszeli wszystkich dźwięków, zostali zaproszeni do środka pojazdu, w którym zainstalowano audiometr. Badania powtarzano, z tą jednak różnicą, że każdy pacjent otrzymał jego pisemny wynik - audiogram. Aż 155 osób zasiadło w kabinie Słuchobusa. Protetycy firmy AS-Med służyli pomocą w zakresie interpretacji oraz informacji na temat dalszego postępowania dotyczącego potwierdzenia lub wykluczenia ewentualnych niedosłuchów.

 
Narodowy Test Słuchu

W dniu 23 września br. odbyła się akcja bezpłatnych badań słuchu na pułtuskim rynku w ramach Narodowego Testu Słuchu. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.

 
Zapraszamy do Internetowego Sklepu Medycznego AsOrtez

Internetowy Sklep Medyczny AsOrtez.

 
Witamy

 

Witamy w serwisie internetowym AS-Med Protetyka Słuchu. Na naszych stronach chcielibyśmy  przybliżyć problematykę niedosłuchu, służyć radą oraz zaprezentować nowoczesne aparaty słuchowe. Tych z Państwa, którzy po lekturze odczują potrzebę uzyskania wiecej szczegółowych informacji zapraszamy do odwiedzenia w jednego z oddziałów lub punktów konsultacyjnych AS-Med Protetyka Słuchu. Nasi protetycy słuchu są do Państwa dyspozycji w następujących miejscowościach:  Pułtusk, Piastów, Pruszków, Ciechanów, Przasnysz, Mława, Ożarów Mazowiecki, Ząbki, Ostróda, Działdowo, Nowe Miasto Lubawskie, Morąg, Nidzica.

 

 

Oprócz wszechstronnej informacji tym z Państwa, którzy zdecydują się odwiedzić nasze oddziały proponujemy możliwość wykonania bezpłatne badania słuchu przez wykwalifikowanego audioprotetyka. Następnie protetyk omówi z Państwem wynik badania a także zaproponuje możliwości dalszego postępowania. Jesteśmy aby służyć pomocą i radą, a zawsze do Państwa będzie należał wybór i decyzja.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
Copyright by AS-Med Protetyka Słuchu
Drukuj | Do góry
zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information