malastandardduza
Misja

SŁUCH TO TWÓJ ZMYSŁ

Od założenia w 2001 r. AS-Med Protetyka Słuchu za swój cel stawia sobie pomoc w przezwyciężaniu barier w komunikowaniu się. Naszych Pacjentów od pierwszej wizyty otaczamy opieką a do problemu niedosłuchu każdorazowo podchodzimy indywidualnie. Zapewnienie Państwu lepszego komfortu życia i powrotu do świata dźwięków staje się naszą troską.

AS-Med Protetyka Słuchu współpracuje z wiodącymi producentami aparatów słuchowych. Dajemy możliwość przetestowania różnych modeli aby to Państwo mogli dokonać świadomego wyboru aparatu najlepiej dostosowanego do Państwa potrzeb. Oferujemy aparaty słuchowe wyłącznie najwyższej jakości a ponadto, aby zapewnić Państwu zadowolenie z ich długotrwałego użytkowania zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych aparatów.

Sieć oddziałów i punktów konsultacyjnych koncentruje się przede wszystkim na pomocy Pacjentom z województw mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.

Pragniemy zaoferować Państwu najnowsze dostępne rozwiązania technologiczne dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach u światowych liderów w projektowaniu i produkcji aparatów słuchowych. AS-Med Protetyka Słuchu aktywnie uczestniczy również w działalności Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

Wszystko w dbałości o Ciebie i o Twój słuch. Bo „Słuch to Twój zmysł”.

 

Oddziały i punkty konsultacyjne

Copyright by AS-Med Protetyka Słuchu
Drukuj | Do góry
zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information