AS-Med.org.pl Akcesoria Pielęgnacja
malastandardduza
Pielęgnacja
Higrosusz
Higrosusz służy do osuszania aparatów słuchowych wewnątrz i zausznych. Materiał osuszający znajdujący się w metalowym pojemniczku absorbuje wilgoć z wnętrza aparatu co chroni jego mechanizm i przedłuża żywotność. Higroosuszacz to produkt, który po utracie zdolności absorpcyjnych można poddać regeneracji w domowych warunkach- szczegóły w instrukcji.
Higrosusz można stosować jako osuszacz do innych urządzeń elektronicznych np: telefonu komórkowego, zegarka, aparatu fotograficznego.
Higrosusz Tabs
Zestaw do osuszania aparatów słuchowych. Materiał osuszający znajdujący się w kapsułach absorbuje wilgoć z wnętrza aparatu co chroni jego mechanizm i przedłuża żywotność. Opakowanie zawiera 4 kapsuły osuszające i woreczek „suszarkę”.
Oho Małe
Zestaw wyciorków służących do udrożnienia otworów w urządzeniach medycznych. Można również oczyścić ochronniki słuchu, stopery, wkładki uszne.
Oho Midi
Zestaw do pielęgnacji wkładek usznych. Składa się on z gruszki do osuszania dźwiękowodu z kropelek wody, 10 torebek środka samoczyszczącego, kubeczka ”myjki”.

Oho Podróżnik
Mini zestaw służący do osuszania aparatu słuchowego i odświeżania wkładki usznej. W skład zestawu wchodzi: kapsuła osuszająca, chusteczka odświeżająca, wyciorek do oczyszczenia kanały dźwiękowodu i woreczek "suszarka". Szczególnie w krótkiej podróży lub innych niecodziennych sytuacjach.

 
Copyright by AS-Med Protetyka Słuchu
Drukuj | Do góry
zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information